Технічні характеристики
| Параметр / модель | LFP-Smart 12,8/200-а |
| Номінальна напруга (В) | 12,8 В |
| Номінальна ємність при 25°C | 200 Ач |
| Номінальна ємність при 0°C* | 160 Ач |
| Номінальна ємність при -20°C* | 100 Ач |
| Номінальна енергія при 25°C* | 2560 Втч |
| Цикли експлуатації | |
| 80% глибина розряду | 2500 циклів |
| 70% глибина розряду | 3000 циклів |
| 50% глибина розряду | 5000 циклів |
| Розряд | |
| Макс. довготривалий струм розряду | 400А |
| Рекомменд. довготривалий струм розряду | ≤200A |
| Фінальне напруга розряду | 11B |
| Умови експлуатації | |
| Робоча температура | Розряд: -20°C ... +50°C Заряд: +5°C ... +50°C |
| Температура зберігання | -45°C ... +70°C |
| Вологість (без конденсації) | Макс. 95% |
| Клас захисту | IP 22 |
| Заряд | |
| Напруга заряду | Між 14/28 та 14,4 В/28,8 В (рекомендується 14,2 В/28,4 В) |
| Плаваюче напруга | 13,5 В/27 В |
| Максимальний струм заряду | 400A |
| Рекомендований струм заряду | ≤100A |
| Інше | |
| Макс. період зберігання при 25°C* | 1 рік |
| BMS підключення | Кабель типу папа + мама з петлевим з'єднанням М8, довжина 50 см |
| Силове підключення | M10 |
| Розміри (В х Ш х Г в мм) | 237 x 321 x 152 |
| Вага (кг) | 22 кг |
LiFePO4 battery - літій-залізо-фосфатні (LiFePO 4 ) акумуляторні батареї Victron Energy є найбільш безпечними серед літій-іонних акумуляторів. На відміну від більшості літій-іонних батарей, літій-залізо-фосфатні акумулятори Victron Energy не бояться повного розряду або недозаряду. При частковому заряді акумулятори на основі LiFePO 4 навіть збільшують термін служби - до 5000 циклів при заряді на 50%. Також до переваг можна віднести більш широкий діапазон робочих температур, низький внутрішній опір, високу ефективність і більший термін служби: від 2500 до 5000 циклів.
Модельний ряд LiFePO4 battery
| Напруга (В) | 12,8 | 12,8 | 12,8 | 12,8 | 12,8 | 12,8 | 12,8 | 25,6 |
| Ємність (Ач) | 60 | 100 | 150 | 160 | 200 | 200 | 300 | 200 |
Енергоефективність
В обох напрямках (розряд від 100% до 0% і назад до 100% заряду) середньої свинцовокислотной батареї становить 80%. Енергетичний ККД батареї LFP в обидві сторони становить 92%. Процес зарядки свинцево-кислотних батарей стає особливо неефективним, коли досягається 80%-ний рівень заряду, що виражається в ефективності 50% або навіть менше в сонячних системах, де потрібно кілька днів резервної енергії (батарея працює від 70% до 100% зарядженого стану). Навпаки, батарея LFP все ще досягне 90% ефективності в умовах невеликої розрядки.
Економить до 70% місця Важить до 70% менше
LFP-батареї коштують дорожче, ніж свинцево-кислотні.
Але у вимогливих умовах використання висока початкова вартість більш ніж виправдовує себе продовженим терміном служби, відмінною надійністю і відмінною ефективністю.Мають вбудовану балансування елементів і контроль елементів. Паралельно може бути підключено до 10 батарей, також можуть бути послідовно підключені до чотирьох батарей на 12 В або двох батарей на 24 В, так що можна зібрати блок на 48 до 3000 Ач. Кабелі балансування / контролю клітинок можуть бути послідовно з'єднані і мають бути підключені до Системи управління батареями (BMS).
Моніторинг через Bluetooth
За допомогою Bluetooth можна проводити моніторинг напруги, температури і статусів тривоги віддалено. Це дуже зручно для розпізнавання (потенційної) проблеми, наприклад дисбалансу напруг.Гарантія і сервіс

Компанія Victron Energy (Нідерланди) виробляє зарядні пристрої та інвертори напруги з 1969 року. Станом на 2019 рік проводиться більше 112 моделей зарядних пристроїв у складі 12 серій для різних областей застосування, від побутового до промислового у складі великого морського транспорту. Всі без винятку обладнання забезпечено сертифікатами найвищого класу та відповідності (доступні за запитом).
Сертифікати та відповідність стандартам
Літієві акумулятори LiFePO4 можуть використовуватися в річковому і морському судноплавстві, оскільки пройшли сертифікацію DNV GL – міжнародне сертифікаційне і класифікаційне товариство. Український морський регістр, УкрСЕПРО, TUV, CE і інші сертифікати відповідності є в наявності і доступні на вимогу.

Best Energy Ltd. – офіційний представник Victron Energy в Україні. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- Професійне консультування
- Технічну підтримку протягом всього терміну експлуатації
- Гарантію на всі моделі зарядних пристроїв – 5 років
- Сервісні центри (на 2019 рік): Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Херсон, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг.
- Сервісне обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 200 А |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 237 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивість АКБ | Глибокого розряду |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Ємність акумулятора | 200 А·год |
| Застосування АКБ | Мобільні пристрої |
| Робота | 3500 циклів заряду |
| Призначення АКБ | Циклічні |
| Термін служби АКБ, років | 20 |
- Ціна: 146 425 ₴




Відправка з 30 травня 2026




