Шинопровід Busbar 150A 4 з'єднання + кришка VBB115040020 Victron Energy
1 260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Під замовлення
- Код: VBB115040020
Відправка з 21 травня 2026| Параметри/модель | Busbar 150A 4 з'єднання + кришка |
| Макс. поточний струм | 150 A |
| Макс. напруга (VDC) | 70 |
| Діаметр клеми | 6.3 мм |
| Висота клеми | 17 мм |
| Матеріал клеми | Неіржавка сталь |
| Матеріал шестигранної гайки | Лужна мідь |
| Матеріал шинопроводів | Лужна мідь (1,4 x 18 мм) |
| Матеріал основи | чорний ABS пластик, UL 94 V-0 |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Розміри (в х ш х г) | 45 x 152.4 x 31.8 мм |
Гарантія та сервіс

Компанія Victron Energy (Нідерланди) виробляє зарядні пристрої й інвертори напруги з 1969 року. Станом на сьогодні виробляється більше 112 моделей зарядних пристроїв, що містять 12 серій для різних сфер застосування, від побутового до промислового в складі великого морського транспорту. Все без винятку обладнання забезпечене сертифікатами найвищого класу та відповідності (доступні за запитом).
Сервісні центри розташовані в містах: Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Херсон, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг. Однак список постійно розширюється.
Сертифікати та відповідність стандартам
Шинопроводи Busbar 150A 4 з'єднання + кришка VBB115040020 Victron Energy можуть використовуватися в річковому та морському судноходстві, оскільки пройшли сертифікацію DNV GL — міжнародне сертифікаційне та класифікаційне товариство. Український морський реєстр, УкрСЕПРО, TUV, CE та інші сертифікати та відповідності є в наявності та доступні на вимогу.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:
- Професійне консультування й допомога під час вибору
- Технічну підтримку впродовж усього терміну експлуатації
- Наявність на складі багатьох позицій за асортиментом
- Можливість замовити та швидко отримати високоякісну продукцію виробника
- Рисунок схем і проектні роботи
- Електромонтажні послуги по всій Україні.
- Шеф-монтаж
- Пуско-налагоджувальні роботи
- Сервісне обслуговування
- Гарантію на всі пристрої до 5 років
- Сервісні центри: Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Херсон, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг.
Посилання для завантаження програм до пристрою:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31.8 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 152.4 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Шинопровід |
- Ціна: 1 260 ₴
















